Здание областного драматического театра имени К.С.Станиславского

К.С.Станиславский атындағы облыстық драма театрының ғимараты

Ескерткіш түрі: қалақұрылысы және архитектура

830 орындық көрермендер залы бар К.С. Станиславский атындағы облыстық драмалық театр. Ғимаратта орыс және қазақ драмалық труппалары жұмыс істейді.

830 орны бар көрермен залының өте жақсы акустикасы бар, залдың, вестибюлдік топтың және фойенің интерьері архитектор А.М. Лифшицтің басшылығымен Мәскеу зерделік өнер комбинатымен әзірленді және орындалды.

Ғимараттың терразиттік сырлауы бар, кірпішті. 1962 жылы салынды.

Здание областного драматического театра имени К.С.Станиславского

Тип памятника: градостроительство и архитектура

Областной драматический театра им.К.С.Станиславского со зрительным залом на 830 мест. В здании театра работают русская и казахская драматические труппы.

Зрительный зал на 830 мест имеет отличную акустику, интерьеры зала, вестибюльной группы и фойе разработаны и осуществлены Московским комбинатом декоративного искусства под руководством архитектора А.М.Лифшица.

Здание кирпичное с терразитовой штукатуркой. Построено в 1962 году.